MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 14235483

nr 1423 5483

Karmstol

1700-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:44:52